21.6 C
Chicago
czwartek, 18 lipca, 2024

Donald Trump wyśmiewa się z gubernatora Illinois: Przy nim nawet Chris Christie wygląda jak męski model

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Były prezydent Donald Trump zaatakował demokratycznego gubernatora Illinois J.B. Pritzkera. Trump nazwał go „pulchnym” , „niechlujnym” i „żałosnym”.

 

To prawdopodobnie odpowiedź Trumpa na wpis Pritzkera po tym jak były prezydent został uznany winnym w ubiegłym miesiącu przez ławę przysięgłych nowojorskiego sądu wszystkich 34 zarzutów dotyczących fałszowania dokumentacji biznesowej w celu nielegalnego wpłynięcia na wybory w 2016 roku. Pritzker po ogłoszeniu werdyktu stwierdził, że Trump to nie tylko kryminalista ale także oszust i rasista.

„Niechlujny J.B. Pritzker, gubernator niegdyś wspaniałego stanu Illinois, który sprawia, że Chris Christie wygląda przy nim jak męski model i którego rodzina chciała wyrzucić z biznesu, ponieważ był tak żałosny w pomaganiu im w prowadzeniu interesów, przewodzi w zniszczeniu i dezintegracji Illinois na poziomie niespotykanym wcześniej w żadnym stanie. Przestępczość szaleje, a ludzie niestety uciekają z Illinois. Dopóki nie nastąpi zmiana gubernatora, Illinois nigdy nie będzie znowu wielkie” – napisał Donald Trump na swojej platformie społecznościowej Truth Social.

Pritzker jest gubernatorem od 2019 roku a od lipca 2021 do lipca 2022 ponad 142 tysiące osób opuściło Illinois. Jedynym stanem, który w tym czasie odnotował większy ubytek mieszkańców był Nowy Jork.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520