12.3 C
Chicago
poniedziałek, 4 marca, 2024

„Czas zabić chińskiego agenta”. Mężczyzna z Teksasu oskarżony za groźby wobec urzędników wyborczych z Georgii

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Mężczyzna z Teksasu został postawiony w stan oskarżenia. W zeszłym roku miał opublikować na Craigslist wiadomość, w której groził śmiercią urzędnikom wyborczym z Georgii.

Chad Christopher Stark z Leander został oskarżony o jeden przypadek kierowania gróźb i naruszenia Title 18 US Code Section 875 (c). Obecnie grozi mu kara do pięciu lat więzienia, jeśli zostanie skazany.

Zgodnie z aktem oskarżenia, Stark rzekomo wysłał wiadomość do Craigslist 5 stycznia 2021 r. zatytułowaną „Georgia Patriots, czas zabić [urzędnika A] chińskiego agenta – 10 000 dolarów”. Wiadomość wzywała do zamordowania trzech urzędników z Georgii. Jej dalsza treść brzmi: „Jeśli chcemy odzyskać nasz kraj, musimy eksterminować tych ludzi… Jeden dobry lojalny, patriotyczny łowca jeleni w kamuflażu i z karabinem może wysłać bardzo jasną wiadomość do tych skorumpowanych gubernatorów”.

Departament Sprawiedliwości twierdzi, że jest to pierwsza sprawa karna wszczęta przez Grupę Zadaniową ds. Zagrożeń Wyborczych, która została uruchomiona pod koniec czerwca 2021 roku.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520