14.9 C
Chicago
niedziela, 25 lutego, 2024

„Cyngiel” nowojorskiej mafii uciekł z więzienia… Na rok przed końcem wyroku

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Skazany przestępca – który przed wyrokiem pracował dla organizacji przestępczych, jako płatny zabójca – pozostaje na wolności po brawurowej ucieczce z więzienia w Orlando.

Dominic Taddeo, dobrze znany w środowisku nowojorskiej mafii, wydostał się z federalnego aresztu po udanej ucieczce z więzienia o średnim rygorze, w którym odbywał karę pozbawienia wolności. Taddeo został skazany w 1992 roku za zamordowanie trzech osób na zlecenie mafii, jak donosi lokalny portal The Democrat & Chronicle, próbował też zamordować dwie inne osoby.

„Uciekł w dniu: 28.03.2022” – stwierdza obecnie jego rejestr kryminalny Federalnego Biura Więziennictwa.

64-letniemu Taddeo do odbycia pełnej kary… pozostał już tylko jeden rok! Jak widać nie usiedział. Był przetrzymywany w centrum Residential Reentry Management w Orlando.

Według jego danych, Taddeo został skierowany na wizytę lekarską w związku z wnioskami o wcześniejsze zwolnienie z powodów zdrowotnych. Skazany z umówionego spotkania już nie wrócił.

Co ciekawe, Taddeo miał bardzo czyste papiery, jeśli chodzi o sam pobyt w więzieniu. Jego akta dyscyplinarne były stosunkowo czyste. Ponadto brał udział w wielu przedsięwzięciach edukacyjnych na terenie zakładu karnego.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520