23 C
Chicago
czwartek, 13 czerwca, 2024

Ceny benzyny na Florydzie pikują w dół. Średnio poniżej $4 za galon

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Jak podaje NBC Miami – według AAA ceny benzyny na Florydzie pikują w dół. Pomimo iż paliwa na stacjach dalej są droższe, niż w zeszłym roku i pozostawiają dużo do życzenia, cyferki na pylonach w Słonecznym Staniem powoli zmniejszają swoją wartość.

Obecnie średnia cena za galon benzyny na Florydzie oscyluje w okolicach 3,91 USD. To o 17 centów mniej niż w zeszłym tygodniu i 69 centów mniej, niż w zeszłym miesiącu. Cena wciąż jest jednak o 94 centy wyższa niż w tym samym czasie, w zeszłym roku.

Gorzej jest w dużych aglomeracjach miejskich. W Miami średnia cena to 4,02 dolara za galon – o 18 centów mniej niż w zeszłym tygodniu i o 66 centów mniej, niż w zeszłym miesiącu. W Fort Lauderdale średnia cena to 4,03 dolara za galon – o 17 centów mniej niż w zeszłym tygodniu i o 64 centy mniej w stosunku do zeszłego miesiąca.

W kwestii ceny benzyny dużo zależy od regionu (i jego charakterystyki) w jakim znajduje się stacja benzynowa. Np. w Los Angeles ceny na stacjach w innych miejscach potrafią się różnić nawet o 1$ na galonie benzyny.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520