18.1 C
Chicago
środa, 17 kwietnia, 2024

Burmistrz Chicago na uroczystym oddaniu do użytku niedrogich mieszkań w Lawson House

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W poniedziałek odbyło się uroczyste otwarcie historycznego budynku Lawson House w Chicago. Ma on zapewnić niedrogie mieszkania.

 

Lawson House został po raz pierwszy oddany do użytku w latach trzydziestych XX wieku jako YMCA. Budynek znajduje się przy West Chicago Avenue. Ze względu na swoje dziedzictwo kulturowe i architektoniczne został wpisany do Krajowego Rejestru Miejsc Historycznych.

Został on przebudowany i przekształcony w ponad 400 niedrogich apartamentów w dzielnicy Gold Coast. Na modernizację budynku przeznaczono 128 milionów dolarów.

Na uroczystym otwarciu był burmistrz Brandon Johnson, który podkreślił, że mieszkania te zapewnią budowę lepszej przyszłości dla osób, które znajdą w nich schronienie. Burmistrz dodał, że mieszkańcy Lawson House będą mieli też dostęp do – jak to określił – usług wspierających.

Brandon Johnson poinformował ponadto, że Sendy Soto została wyznaczona na pierwszego w historii naszego miasta szefa wydziału ds. bezdomności. Soto zajmie się koordynacją pięcioletniego planu walki z bezdomnością w Chicago.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520