26 C
Chicago
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Brandon Johnson otrzymał od byłego prezydenta rady dotyczące rodziny

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Burmistrz – elekt Chicago Brandon Johnson powiedział jaką radę otrzymał od byłego prezydenta Baracka Obamy. Wygłaszając w czwartek przemówienie podczas jednego ze spotkań Johnson ujawnił wskazówki, otrzymane od Obamy, który wraz z byłą pierwszą damą Michelle Obamą wychowywał dwie córki podczas pełnienia swoich dwóch kadencji w Gabinecie Owalnym.

 

„Spędziliśmy dużo czasu rozmawiając o naszych rodzinach” – powiedział Johnson. Dodał, że Obama to ktoś, kto nie tylko był prezydentem Stanów Zjednoczonych, ale także bardzo aktywnym politykiem i ustawodawcą, który pełniąc te trudne obowiązki jednocześnie wychowywał swoje dzieci.

„Były prezydent powiedział mi, że muszę mimo mojej pracy i politycznych obowiązków nadal spędzać dużo czasu z dziećmi i wywiązywać się z typowych domowych obowiązków jak wynoszenie śmieci” – dodał przyszły burmistrz. Brandon Johnson ma dwóch synów i córkę ze swoją żoną Stacie.

Barack Obama zadzwonił do Johnsona tuż po ogłoszeniu jego zwycięstwa w drugiej turze wyborów na burmistrza Wietrznego Miasta. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami udzielił mu rad dotyczących rodziny i zapewnił o wsparciu.

Zaprzysiężenie Brandona Johnsona na 57. burmistrza Chicago odbędzie się 15 maja.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520