20.5 C
Chicago
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Belgia/ Policja poszukuje mężczyzn, którzy ściągnęli z masztu w centrum Antwerpii izraelską flagę i zawiesili palestyńską

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policja w Antwerpii wszczęła śledztwo po tym jak młodzi mężczyźni o arabskim wyglądzie zdjęli z masztu w centrum miasta flagę Izraela i zawiesili na jej miejscu flagę Palestyny – informuje belgijski dziennik „Het Laatste Nieuws”.

Po mistrzostwach świata w gimnastyce artystycznej, które odbywały się w Antwerpii, wzdłuż De Keyserlei, jednej z najbardziej ruchliwych ulic handlowych w mieście, wiszą flagi uczestniczących w nich krajów, w tym Izraela.
Jak podaje w poniedziałek „HLN” w sobotni wieczór dwóch młodych mężczyzn zdjęło z masztu izraelską flagę i na jej miejsce wciągnęli flagę Palestyny. Zdarzenie zostało sfilmowane i obecnie jest udostępniane w mediach społecznościowych.
Rzecznik burmistrza miasta twierdzi, że to akt wandalizmu i przekazał mediom, iż policja wszczęła w tej sprawie dochodzenie. „Nigdy nie pozwolimy na importowanie zagranicznych konfliktów” – powiedział rzecznik nawiązując do ataku palestyńskiego Hamasu na Izrael.

 

Andrzej Pawluszek (PAP)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520