26 C
Chicago
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Barack i Michelle Obama głosowali w Chicago

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Były prezydent Barack Obama wraz z żoną, Michelle Obamą przebywali w poniedziałek w Chicago. Wrócili tu by zagłosować. Około 12:30 po południu pojawili się w lokalu wyborczym chicagowskiej komisji wyborczej w śródmieściu.

 

Następnie była Pierwsza Dama odwiedziła uczniów Hyde Park Academy gdzie rozpoczęły się spotkania w ramach Obama Foundation Future Series, których celem jest przedstawienie młodym ludziom opcji na jakie mogą liczyć po ukończeniu szkoły. „Zawsze będą ludzie, którzy będą w ciebie wątpić, zawsze będą ludzie, którzy ustawią poprzeczkę za nisko” – powiedziała Michelle Obama. Dodała, że jedynym sposobem jest wytrwała praca nad samym sobą.

Z kolei Barack Obama niespodziewanie zjawił się w dzielnicy West Loop, gdzie młodzi liderzy spędzali dzień z lokalnymi przedsiębiorcami. Przedstawił się jako „Barack Obama, mąż Michelle”. Prezydent zachęcał młodych ludzi do współpracy z innymi w celu rozwiązania problemów przed jakimi staje współczesne społeczeństwo. „Podzielcie się historiami tego, co nas połączyło, stwórzcie relacje zaufania, a następnie spróbujcie zacząć pracować razem, aby rozwiązać niektóre z tych problemów” – powiedział Obama.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520