8.8 C
Chicago
niedziela, 20 kwietnia, 2025

57-latek ukradł samochód, bo chciał pojechać do kościoła i się pomodlić

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policjanci zatrzymali 57-latka, który ukradł audi z prywatnej posesji w Janowie Podlaskim (Lubelskie). Tłumaczył się, że zabrał samochód, bo chciał pojechać do kościoła i się pomodlić. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

O zdarzeniu poinformowała kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Do kradzieży samochodu doszło w niedzielę rano na terenie prywatnej posesji w Janowie Podlaskim. Ze zgłoszenia wynikało, że audi stało z tyłu gospodarstwa pod wiatą garażową.

 

„Niestety nie było zamknięte, a wewnątrz osobówki znajdowały się kluczyki i dokumenty, a w bagażniku elektronarzędzia. Mężczyzna przyznał, że słyszał dźwięk silnika, ale był przekonany, że autem odjeżdża członek rodziny. Nie podejrzewał jednak nikogo o kradzież jego własności” – przekazała policjantka.

 

Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą może być znany im 57-letni mieszkaniec gminy Janów Podlaski. Mężczyzna został zatrzymany na terenie powiatu łosickiego (woj. mazowieckie) w momencie, gdy siedział wewnątrz skradzionego samochodu.

 

„W trakcie rozmowy z policjantami 57-latek oświadczył, że zabrał audi, gdyż chciał pojechać do kościoła i się pomodlić. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Natomiast auto ze znajdującym się w nim sprzętem trafiło do właściciela” – wyjaśniła komisarz dodając, że o dalszym losie podejrzanego zadecyduje sąd.

 

Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.(PAP)

 

autorka: Gabriela Bogaczyk

 

gab/ apiech/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

👇 P O L E C A M Y 👇

Koniecznie zobacz nowy Polonijny Portal Społecznościowy "Polish Network v2,0"