25.6 C
Chicago
środa, 25 czerwca, 2025

Dzieci i nastolatkowie ofiarami strzelanin w Chicago

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Za nami kolejny krwawy weekend na ulicach Chicago. W strzelaninach, które miały miejsce od piątku wieczorem do poniedziałku rano zostało postrzelonych 52 osoby, w tym 5 śmiertelnie. Wśród ofiar są dzieci i młodzież.

W niedzielę popołudniu w okolicy Grand Avenue i Austin doszło do strzelaniny, w wyniku której zginęła 7-letnia Serenity Broughton, a jej 6-letnia siostra zostało ciężko ranna i przebywa w szpitalu. Obie dziewczynki odwiedzały krewnych w dzielnicy Belmont Central. Policja twierdzi, że do strzelaniny doszło około 2:50 w niedzielę przy 6200 W. Grand Avenue. Matka dziewczynek wsadzała je do samochodu, gdy wybuchła strzelanina. Serenity została postrzelona w klatkę piersiową i tułów i została przewieziona do szpitala Loyola, gdzie stwierdzono jej zgon. Policja twierdzi, że 6-letnia dziewczynka została postrzelona w klatkę piersiową i prawą pachę i również została przewieziona do Loyola University Medical Center, gdzie jej stan został ustabilizowany. Policja twierdzi, że dziewczynki nie były zamierzonymi celami. Nikt nie został zatrzymany. Każdy, kto posiada informacje, proszony jest o pozostawienie anonimowej wskazówki na stronie cpdtip.com. Za informacje prowadzące do aresztowania oferowana jest nagroda w wysokości $2,000.

Trzech nastolatków zostało postrzelonych na stacji benzynowej w niedzielę w West Chesterfield. Chłopców z ranami postrzałowymi znaleziono na stacji benzynowej przy East 87th Street tuż po 2 rano. 15-letni i 16-letni chłopiec doznali ran postrzałowych stopy i dłoni i zostali przewiezieni do szpitala w dobrym stanie. 19-letni mężczyzna został postrzelony w dolną część pleców i przewieziono go do szpitala w dobrym stanie. Nikt nie został zatrzymany. Detektywi z rejonu drugiego prowadzą śledztwo.

Z kolei dziś nad ranem 15-letni chłopiec został ranny w wyniku strzelaniny w dzielnicy Back of the Yards. Policja poinformowała, że chłopiec prowadził samochód w okolicy 1700 West 47th Street około godziny 4:10 rano, kiedy z nieznanego kierunku padły strzały. Chłopiec został trafiony w plecy i w dobrym stanie został przewieziony do szpitala Stroger. Nikt nie został zatrzymany, a w sprawie strzelaniny prowadzone jest śledztwo.

Zdj. Twitter

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

👇 P O L E C A M Y 👇

Koniecznie zobacz nowy Polonijny Portal Społecznościowy "Polish Network v2,0"