14.9 C
Chicago
niedziela, 25 lutego, 2024

77-latek uśmiechnął się do policyjnego zdjęcia jak Escobar. Zamiast kokainy sprzedawał leki na potencję

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

77-letni mężczyzna z Florydy uśmiechnął się do policyjnej fotografii, choć wcale nie powinno mu być do śmiechu. Senior został aresztowany i oskarżony o pozyskiwanie leków na receptę i odsprzedawanie ich innym, starszym mężczyzną. Chodzi o środki na zaburzenie erekcji.

77-letni Reginald Odell Kincer został oskarżony o skupowanie hurtowych ilości leków na receptę bez wiedzy lekarza, na którego nazwisko były wystawione, oraz o dystrybuowanie środków wśród starszych mężczyzn.

Według New York Post – Kincer zdołał zarobić na procederze 1800 dolarów, a mógł znacznie więcej, gdyby nie został złapany. W posiadaniu 77-latka był cały zapas leków na zaburzenia erekcji – w tym 20x Snovitra, 20x Vilitra, 100x Cenforce,  20x Vidalista,  20x Tadalafil Tablets, Kamini Sildenafil Oral Jelly i wiele innych.

Według aktu oskarżenia leki zostały znalezione podczas przeszukania domu Kincera przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego w 2018 roku. Nie jest jasne, dlaczego mężczyzna został oskarżony dopiero 5 lat później.

Grozi mu do roku pozbawienia wolności i grzywna do 10 000 dolarów. Kincer był już wcześniej aresztowany za posiadanie narkotyków – marihuany, MDMA i psylocybiny.

Red. JŁ

(Źródło: New York Post)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520