14.9 C
Chicago
niedziela, 25 lutego, 2024

40-latek spacerował nago po parku, bo „chciał być bliżej natury”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policjanci otrzymali w weekend zgłoszenie o 40-latku, który spacerował nago po miejskim parku w Biłgoraju. Jak wyjaśnił mężczyzna, zdjął odzież, bo „chciał być bliżej natury”. Za swoje zachowanie został ukarany mandatem – podała w poniedziałek policja.

Mł. asp. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju poinformowała w poniedziałek, że do nietypowej interwencji doszło w miniony weekend. Jak wyjaśniła, mieszkańcy Biłgoraja poprosili o pilną interwencję, ponieważ w jednym z parków miejskich zaniepokoił ich niecodzienny widok. Miał tam spacerować mężczyzna, który był zupełnie nagi.

 

„Rzeczywiście, funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Jak się okazało, po parku w okolicach ulicy Włosiankarskiej spacerował nagi 40-latek z Biłgoraja. Mężczyzna miał na sobie tylko plecak i buty. Na pytanie o powód zdjęcia odzieży, wyjaśnił, że +chciał być bliżej natury+” – przekazała Klimek.

 

Jak dodała, na polecenie mundurowych, mężczyzna ubrał się w odzież, którą miał w plecaku, a za nieobyczajny wybryk otrzymał mandat.(PAP)

 

Autorka: Gabriela Bogaczyk

 

gab/ jann/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520