30.9 C
Chicago
wtorek, 21 maja, 2024

Zuchwały napad na sklep w biały dzień. Dla jednego ze złodziei był ostatnim [VIDEO]

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Nie wiadomo, czy to był pierwszy napad dwóch złodziei, ale dla jednego z nich z pewnością ostatni. Do sieci trafiło nagranie z monitoringu, przedstawiające próbę obrabowania sklepu z e-papierosami w biały dzień. Przestraszony właściciel chwycił w emocjach za nóż i zadał jednemu z napastników 7 ciosów – podaje New York Post.

Do bezczelnego napadu w biały dzień doszło w minioną środę w Las Vegas. 22-letni właściciel sklepu – Johnny Nguyen – powiedział, że incydent miał miejsce około 15:25. Do Smokestrom Smoke Shop weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Na początku Nguyen zapytał ich, dlaczego mają na twarzy maski narciarskie. Nie przypuszczał jeszcze, że to próba obrabowania jego przybytku.

Po chwili jeden z mężczyzn złapał za słoik z napiwkami i próbował uciec, ale po chwili zawrócił, odłożył słoik i próbował ściągnąć jakiś przedmiot z półki. Wtedy uaktywnił się drugi ze złodziei. Przeskoczył ladę, próbując szabrować półki z drugiej strony. Wtedy podbiegł do niego Nguyen z małym nożem, który leżał wcześniej przy jego kasie. Złapał złodzieja i zaczął zadawać mu ciosy nożem. W sumie mężczyzna otrzymał 7 pchnięć – część w okolicę szyi.

„Przestań proszę! Nie żyję! Nie żyję” – wykrzyczał złodziej, opadając na ziemię. W międzyczasie drugi złodziej zbiegł. Przed sklepem „na czatach” miał przebywać jeszcze jeden mężczyzna, ale nie wszedł do środka.

„Pamiętam, jak mówił: »Proszę, nie pozwól mi umrzeć«” – powiedział Nguyen. „Powiedział, że jest mu przykro. W tym momencie sam zdjął maskę. Próbowałem skontaktować się z policją, kiedy usiłował ze mną rozmawiać. Wybiegłem i chciałem się upewnić, że policja i karetka dotrą na czas”. Dodał, że policjanci powiedzieli mu później, że złodziej miał 17 lat. Zmarł na miejscu.

„Bałem się o swoje życie” – powiedział Nguyen dla The Post w piątek. „Kiedy weszli, jeden z nich miał przed sobą torbę, jakby miał broń palną czy coś. Nie miałem dużo czasu na myślenie. Chwyciłem nóż tuż” – dodał.

https://www.youtube.com/watch?v=RCu4G_ZkBI0

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520