32.2 C
Chicago
piątek, 21 czerwca, 2024

Zdalne zajęcia od nowego semestru na Uniwersytecie Stanowym

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na koronwirusa, Uniwersytet Stanowy Illinois w Chicago zapowiada zdalne zajęcia dla uczniów na początku sezonu wiosennego.

Władze szkoły ogłosiły we wtorek (21. grudnia), że przez pierwsze dwa tygodnie nowego semestru studenci będą uczestniczyli w zajęciach za pomocą komputerów i internetu. Wyjątek będą stanowiły zajęcia praktyczne i takie, które nie mogą odbyć się w sposób wirtualny. Naukę na kampusie będą również kontynuowali ci, których zajęcia rozpoczną się przed 10-tym stycznia.

Zajęcia bezpośrednie dla wszystkich mają rozpocząć się 24-go stycznia. Jak zaznaczają władze uczelni, w dalszym ciągu należy się wtedy spodziewać obowiązku noszenia maseczek ochronnych twarzy w czasie zajęć w pomieszczneiach zamkniętych. Przypominają także o szczepieniach, jako najlepszej obronie przed wirusem.

Studenci przed powrotem na kampus muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Uczelnia zapewnia bezpłatne testy dla chętnych. Jednocześnie informuje, że 96% społeczności szkolnej przeszła już szczepienia.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520