-0.8 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

24-latek usłyszał zarzut usiłowania morderstwa za postrzelenie policjanta z Bedford Park

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

24-latek oskarżony o postrzelenie policjanta z Bedford Park usłyszał zarzuty. Raul Perez został oskarżony o usiłowanie zabójstwa pierwszego stopnia funkcjonariusza policji, usiłowanie uprowadzenia pojazdu z bronią w ręku oraz przestępstwo z użyciem broni.

 

Policyjny patrol w niedzielę około 3:40 po południu zareagował na doniesienia o wypadku przy 6700 South Archer Road. Na miejscu znajdował się poważnie uszkodzony samochód. Nikogo jednak w nim nie było.

Policja ustaliła, że pojazd został skradziony w Chicago. Na nagraniu z monitorngu widać było dwóch uciekających mężczyzn z miejsca wypadku. Następnie Perez i 22-letni Luis Gonzalez zostali zauważeni około 4 po południu przez policję Bedford Park jak próbowali ukraść samochód na stacji benzynowej przy 6800 South Archer Road.

Policja próbowała zatrzymać mężczyzn. Perez odmówił wykonania poleceń funkcjonariuszy, między podejrzanym a policjantem wywiązała się szamotanina, podczas której padły strzały. Perez postrzelił parę razy policjanta.

Perez został w końcu zatrzymany, a na miejscu zdarzenia odzyskano dwie sztuki broni palnej. Rannego funkcjonariusza przewieziono do szpitala w stabilnym stanie. Policja aresztowała także drugiego napastnika, 22-letniego Gonzaleza.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520