15 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

 „Zapoluj na nich jak na królika”, Willie Wilson broni wypowiedzi

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Willie Wilson, kandydat na burmistrza Chicago broni określenia „Zapoluj na nich jak na królika”, którym posłużył się kilkakrotnie w publicznych wypowiedziach w komentarzu na temat ścigania przestępców i wzmocnienia policji.

 

Wilson wystąpił w znanym w całych Stanach Zjednoczonych programie konserwatywnego dziennikarza Tuckera Carlsona w TV FOX Tonight, gdzie prezentował swój program walki z przemocą i swój program wyborczy na urząd burmistrza Chicago.

 

Kandydat na burmistrza Chicago, Willie Wilson, nie przeprasza za stwierdzenie, że policja powinna być w stanie ścigać niektórych podejrzanych o przestępstwa i „polować na nich jak na królika”.

Podczas debaty telewizyjnej w zeszłym tygodniu Wilson powiedział, że wielu policjantów czuje się skrępowanych przepisami dotyczącymi tego, kiedy mogą, a kiedy nie mogą ścigać uciekających podejrzanych. Obecna burmistrz Lori Lightfoot potępiła tę uwagę.

Wilson przypomina, że ​​jego syn został zastrzelony w wieku 20 lat, więc przestępstwa z użyciem przemocy są dla niego tematem emocjonalnym. Wilson podkreśla również, że niewłaściwe zachowanie wśród funkcjonariuszy policji nie powinno być tolerowane.

Problem przestępczości jest wielkim wyzwaniem dla mieszkańców Chicago. Jest najczęściej dyskutowanym tematem w obecnej kampanii wyborczej na urząd burmistrza Chicago i do Rady Miasta.

John Garrido, emerytowany oficer policji w Chicago, prawnik, zorganizował niedawno spotkanie z Willie Wilsonem i mieszkańcami Chicago, gdzie omawiano temat poprawy bezpieczeństwa w Chicago.

Dr. Willie Wilson, kandydat na burmistrza Chicago oddał głos we wczesnym głosowaniu. Zachęca do udziału we wczesnym głosowaniu w placówce w centrum miasta przy ulicy 191 N. Clark St. Wkrótce zostaną otwarte kolejne placówki wczesnego głosowania we wszystkich okręgach wyborczych.

W obecnych wyborach na burmistrza Chicago rywalizuje 9. kandydatów. Wybory na burmistrza Chicago, na 50 radnych i osób na inne funkcje w Chicago odbędą się 28 lutego.

Artykuł @ Andrzej Mikołajczyk

Zdjęcia: Andrzej Mikołajczyk i FB – Willie Wilson, wykorzystane za pozwoleniem

 

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520