10.5 C
Chicago
niedziela, 25 lutego, 2024

Zaatakował posłankę KO Martę Wcisło w trakcie rozdawania ulotek wyborczych

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policjanci zatrzymali 55-latka, który miał zaatakować posłankę KO Martę Wcisło podczas rozdawania ulotek w Opolu Lubelskim; mężczyzna odpowie za naruszenie nietykalności funkcjonariusza – poinformowała we wtorek policja.

Asp. Katarzyna Bigos z KPP w Opolu Lubelskim podała, że we wtorek policjanci zatrzymali mężczyznę, który w poniedziałek miał zaatakować lubelską posłankę w trakcie rozdawania ulotek wyborczych. „Okazał się nim 55-letni mieszkaniec gminy Radawczyk. Mężczyzna odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego” – dodała.

 

WIDEO:

https://www.facebook.com/reel/165335969951560

 

W poniedziałek posłanka KO Marta Wcisło poinformowała na platformie X (d. Twitter), że została zaatakowana na targu w Opolu Lubelskim. „Nieznany mężczyzna zaczął mnie szarpać, grozić i wyzywać. Doznałam obrażeń, ale nie dam się zastraszyć!” – podkreśliła. Na kilkusekundowym nagraniu zamieszczonym na platformie X widać mężczyznę, którego grupa osób odsuwa od posłanki. Następnie mężczyzna odchodzi.
Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka potwierdziła PAP przyjęcie zgłoszenia o przestępstwie. Zapowiedziała, że sprawa będzie wyjaśniana.
Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego grozi do 3 lat pozbawienia wolności.(PAP)

Autor: Piotr Nowak

 

pin/ apiech/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520