10.7 C
Chicago
czwartek, 30 maja, 2024

Więcej osób wyjeżdża z Illinois niż się tu osiedla

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Władze Illinois w dalszym ciągu obserwują ujemny trend przeprowadzkowy. Potwierdzają to ostatnie badania, według których zdecydowanie więcej osób opuszcza stan, niż się w nim osiedla.

Ankieta opracowana przez United Van Lines pokazuje, że Illinois jest drugim co do wielkości stanem pod względem wyprowadzek ze stanu. 61 procent przeprowadzek to te związane z opuszczeniem stanu, a 39 procent z osiedlaniem się na Ziemi Lincolna.

Badanie pokazuje również główne przyczyny, dla których mieszkańcy podejmują decyzje o migracji. Głównymi powodami są tu zmiana pracy i przejście na emeryturę. Co ciekawe, „wysokie koszty utrzymania” zostały określone jako najmniej prawdopodobny powód opuszczenia stanu przez mieszkańców. Przestępczość nie została nawet wymieniona.

Najczęściej opuszczanym stanem jest New Jersey, a najchętniej zasiedlanym Vermont. Badania pokazują, że Amerykanie w dalszym ciągu bardzo chętnie przenoszą się do bardziej przystępnych ekonomicznie obszarów, o mniejszej gęstości zaludnienia. Najczęstszym kierunkiem wyprowadzek jest południe USA.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520