14.9 C
Chicago
niedziela, 25 lutego, 2024

Tragiczny finał zabawy. 5-latek śmiertelnie ugodził brata bliźniaka nożem kuchennym

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W Kalifornii doszło do tragicznego wypadku. 5-letni chłopiec dźgnął swojego brata bliźniaka małym nożem kuchennym podczas wspólnej zabawy. Niestety, obrażenia były na tyle poważne, że raniony chłopiec nie przeżył. Władze informują, że dziecku nie zostaną przedstawione zarzuty.

Do zdarzenia doszło w środę, 15 listopada, w jednym z domów Scotts Valley w powiecie Santa Cruz. Około godz. 16:00 na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, które próbowały ratować znalezionego na miejscu chłopca z raną kłutą.

5-latek został przewieziony do szpitala, gdzie wkrótce zmarł.

Po przeprowadzeniu dochodzenia biuro szeryfa Santa Cruz stwierdziło, że nic nie wskazuje na zaniedbanie lub działalność przestępczą, a dziecko nie było świadome bezprawności swoich czynów. Było do przewidzenia, a teraz jest już pewne, że 5-latniemu sprawcy nie zostaną przedstawione zarzuty.

Dzieci poniżej 14 roku życia „nie są zdolne” do popełnienia przestępstwa, chyba że „w momencie popełnienia zarzucanego im czynu wiedziały o jego bezprawności”, zgodnie z Penal Code 26. Kalifornijski sąd dla nieletnich stwierdza również, że rozpatruje tylko sprawy dotyczące przestępstw z udziałem dzieci w wieku od 12 do 17 lat.

„Fakt, że biuro szeryfa stwierdziło to tak szybko uznając, że nie doszło do zaniedbania, sugeruje, że ta rodzina działała właściwie, że było to tylko jednorazowe, straszne, tragiczne wydarzenie” – powiedział były prokurator Steven Clark.

Red. JŁ

(Źródło: Daily Mail)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520