11.5 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Śmierć brytyjskiej królowej Elżbiety II nie wpłynęła na datę premiery autobiografii księcia Harry’ego. Będzie tak, jak wcześniej zaplanowano

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Śmierć brytyjskiej królowej Elżbiety II nie wpłynęła na datę premiery autobiografii księcia Harry’ego, która jest zaplanowana na listopad – pisze w środowym wydaniu dziennik „Daily Mail”.

Autobiografia może być zmartwieniem dla rodziny królewskiej, która nie będzie miała wglądu do tekstu przed jego publikacją.

 

„Książka jest bombą zegarową, którą (obecny król) Karol i (obecny książę Walii) William chcieli rozbroić” – powiedział cytowany przez dziennik Tom Bower, autor wydanej w 2022 roku książki „Revenge: Meghan, Harry and the War Between the Windsors”.

 

Na początku 2020 roku Harry i jego żona Meghan ogłosili rezygnację z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej i wyjechali do USA, skąd pochodzi Meghan.

 

„Piszę tę książkę nie jako książę, którym się urodziłem, ale jako człowiek, którym się stałem” – powiedział Harry w zeszłym roku, kiedy ogłaszano zamiar publikacji autobiografii. „Mam nadzieję, że przez opowiedzenie mojej historii: wzlotów i upadków, błędów i wyciągniętych z nich wniosków będę mógł pokazać, że bez względu na pochodzenie mamy więcej wspólnego niż nam się wydaje” – dodał.

 

Książę Harry i jego żona uczestniczą w uroczystościach po śmierci królowej Elżbiety II, która zmarła 8 września w wieku 96 lat.

 

„Dziękuję za Twoje zaangażowanie w służbę. Dziękuję za Twoje rozsądne rady. Dziękujemy za Twój zaraźliwy uśmiech. My również uśmiechamy się, wiedząc, że Ty i Dziadek jesteście teraz ponownie połączeni i obydwoje razem w pokoju” – napisał w poniedziałek w emocjonalnym pożegnaniu Elżbiety II książę Harry. (PAP)

 

mrf/ ap/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520