18.1 C
Chicago
środa, 17 kwietnia, 2024

Rusza proces mordercy chicagowskiej policjantki Elli French

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Dziś ma się rozpocząć proces w sprawie zabójstwa chicagowskiej policjantki Elli French. Na 9 rano wyznaczono wybór ławy przysięgłych, która zdecyduje o dalszym losie 23-letniego Emonte Morgana.

 

To właśnie on i jego brat Eric Morgan zostali oskarżeni o zabójstwo French w 2021 roku. Prokuratura twierdzi, że Emonte Morgan nie tylko zabił 29-letnią French, ale też trzykrotnie postrzelił jej partnera Carlosa Yaneza podczas kontroli drogowej w Englewood w sierpniu 2021 roku.

Jego brat Eric prowadził samochód, który funkcjonariusze zatrzymali za przeterminowane tablice rejestracyjne. Kiedy French poprosił Erica Morgana, aby oddał kluczyki do samochodu i wysiadł, ten dostosował się do polecenia. Policja twierdzi, że Emonte Morgan, który siedział z tył nie chciał wyjść z samochodu i to on strzelał do policjantów.

W ubiegłym tygodniu sędzia orzekł, że ława przysięgłych będzie mogła usłyszeć i zobaczyć nagranie z kamerek policyjnych jakie mieli French i Yanez.

Emonte Morgan nie przyznał się do winy. Z kolei jego brat Eric Morgan zgodził się na ugodę z prokuraturą w zamian za wyrok 7 lat więzienia.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520