20.5 C
Chicago
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Rodzice pozywają Volkswagena po kradzieży samochodu i porwaniu dziecka w Libertyville

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Rodzice uprowadzonego przez złodziei samochodu 2-latka złożyli pozew przeciw producentowi auta. Kobieta została odepchnięta przez napastników, którzy potem potrącili ją skradzionym Volkswagenem.

 

Do carjackings doszło w lutym w Libertyville w Illinois. Taylor Shepherd, która była w ciąży właśnie podjechała przed dom gdy nagle została zaatakowana przez złodziei. Kobieta próbowała ich powstrzymać i uratować swojego 2-letniego syna, który był w tym czasie w samochodzie. Matka powiadomiła policje.

Funkcjonariusze biura szeryfa powiatu Lake skontaktowali się z Car-Net Volkswagena prosząc o pomoc w lokalizacji auta z dzieckiem. Jednak operator stwierdził, że darmowy serwis już wygasł i właściciel samochodu musi zapłacić 150 dolarów by uzyskać informacje na temat miejsca, gdzie znajduje się auto.

Policjanci powiedzieli, że to awaryjna sytuacja i chodzi o bezpieczeństwo uprowadzonego dziecka. Nalegania funkcjonariuszy nie przyniosły rezultatu a Car-Net odmówił współpracy do czasu uzyskania zapłaty. Rodzice chłopca w pozwie zaznaczyli, że zastępca z biura szeryfa powiatu Lake skontaktował się z Volkswagenem i poprosił o dane lokalizacji śledzenia GPS z pojazdu oraz wyjaśnił „wyjątkowo pilne” okoliczności i że była to sytuacja, w której chodziło o śmiertelne zagrożenie dziecka. Na szczęście chłopca szybko znaleziono. Nic mu się nie stało podobnie jak kobiecie, która mimo ciężkich obrażeń nie straciła ciąży.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520