10.5 C
Chicago
niedziela, 25 lutego, 2024

Psy zagryzły 48-latka. Są zarzuty dla właściciela psów

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Zatrzymano właściciela psów, które zagryzły 48-latka w gminie Jeziorzany (Lubelskie). Prokuratura przedstawiła mu zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci – poinformowała PAP we wtorek po południu rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka. Skierowano też wniosek o jego tymczasowe aresztowanie.

Poszukiwania właścicieli dwóch agresywnych psów, najprawdopodobniej owczarków belgijskich, rozpoczęły się w sobotę zaraz po odnalezieniu zwłok 48-latka we wsi Skarbiciesz w gminie Jeziorzany.

 

O znalezieniu właściciela psów poinformowała we wtorek po południu PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka. „62-letni Jerzy B. został we wtorek doprowadzony do prokuratury i usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci, narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia” – przekazała.

 

Dodała, że podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Złożył krótkie wyjaśnienia, tłumaczył, m.in., że kilka dni temu psy uciekły mu z posesji, próbował je znaleźć, ale mu się nie udało.

 

Prokuratura skierowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.(PAP)

 

Autorka: Gabriela Bogaczyk

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520