26 C
Chicago
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

PSL i Hołownia próbują się ratować

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Podczas sobotniej konwencji Trzeciej Drogi zostanie zaprezentowanych kilka nowych propozycji dotyczących zarówno programu, jak i formuły Trzeciej Drogi; to będzie nowe otwarcie, przedstawienie polityki w wariancie, w którym jeszcze nikt nie przedstawiał – podkreślili w rozmowie z PAP posłowie PSL.

W sobotę, 24 czerwca w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się konwencja Trzeciej Drogi (PSL i Polska 2050). „Wszystkich zaskoczymy, to będzie nowe otwarcie, przedstawienie polityki w wariancie, w którym jeszcze nikt nie przedstawiał” – powiedział PAP wiceprezes PSL Dariusz Klimczak.
Poinformował, że podczas konwencji planowane są dwa główne przemówienia – prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz szefa Polski 2050 Szymona Hołowni.
„Mamy świadomość z kim konkurujemy i nasza oferta będzie najlepsza. Ostatni sondaż pokazał, że 17 procent wyborców jest niezdecydowanych. Mamy świadomość, że to nie są ludzie ani z lewej, ani z prawej strony, tylko to są ludzie ze środka. I dla nich oferta nie może być dobra, dla nich oferta musi być najlepsza, idealna. I takiej można się spodziewać w Grodzisku od naszych liderów Władysława Kosiniaka-Kamysza i Szymona Hołowni” – zapowiedział Klimczak.
Inny poseł ludowców Marek Sawicki powiedział PAP, że podczas tej konwencji planowanych jest kilka niespodzianek. „Parę niespodzianek szykujemy, także gorąco zapraszamy” – podkreślił.
Dopytywany co na konwencji zostanie zaprezentowane, Sawicki odparł, że „będzie kilka ciekawych nowych propozycji dotyczących zarówno programu, jak i formuły Trzeciej Drogi”.
27 kwietnia lider Polski 2050 Szymon Hołownia i szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz poinformowali o wspólnym starcie obu formacji w nadchodzących wyborach parlamentarnych, a w maju, że ich wspólny komitet wyborczy będzie nosił nazwę Trzecia Droga – Polska 2050 i Polskie Stronnictwo Ludowe.(PAP)

 

autor: Edyta Roś

 

ero/ par/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520