18 C
Chicago
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Przeciwnicy Lightfoot śmieją się z jej planów poprawy bezpieczeństwa

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kontrkandydaci w wyborach burmistrza Wietrznego Miasta nie pozostawili suchej nitki na zapowiedziach dalszej walki Lori Lightfoot z przestępczością. Wyrazili poważne wątpliwości dotyczące skuteczności działań obecnej burmistrz.

Zdaniem Kama Bucknera, pytania o poprawę bezpieczeństwa kierowane do Lightfoot zderzają się ze ścianą jej nieudolności. Jak powiedział, jest ona zdolna jedynie kontynuować obecną politykę, która, jak widać, nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

W podobnym tonie wypowiadał się Paul Vallas. Zdaniem byłego szefa CPS, problem stanowi niesprawne zarządzanie zasobami CPD. Przypomniał, że według ostatniego raportu przygotowanego przez Wirepoints, w ciągu poprzedniego roku blisko 400 tysięcy wezwań policji pozostało bez odpowiedzi, bo funkcjonariusze byli gdzie indziej.

Burmistrz Lori Lightfoot zdaje się nie przejmować stwierdzeniami swoich kontrkandydatów. W czasie debat i spotkań z mieszkańcami podkreśla, że jej działania przynoszą oczekiwane efekty, a liczba przestępstw w Wietrznym Mieście maleje. Statystyki z ostatniego miesiąca przeczą tym zapewnieniom.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520