8.5 C
Chicago
piątek, 19 kwietnia, 2024

Pozew przeciw sanitariuszom za zdjęcie umierającego mężczyzny

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Rodzina przypadkowo postrzelonego mężczyzny podczas czerwcowych grabieży w Cicero złożyła pozew przeciw sanitariuszom. Zrobili oni zdjęcie umierającego, postrzelonego w głowę 27-latka.

 

Na Facebooku opublikował je emerytowany strażak. Pod fotografią dodał następujący wpis: „Przyjdź do Cicero by się włamać i ograbić. Dostaniesz darmowy worek na zwłoki. Ładny strzał w głowę!!”.

W złożonym we wtorek pozwie w sądzie federalnym, rodzina Victora Cazaresa Jr. zaznaczyła, że nie brał on udziału w grabieży. 1 czerwca, nieuzbrojony 27-latek wraz z paroma sąsiadami ochraniał sklep spożywczy Super Espiga Grocery przy 4920 West 14 ulicy. Nagle podszedł do niego nieznany osobnik i postrzelił go w głowę. Kiedy na miejsce przybyli sanitariusze, Justin Zheng i Gene Lazcano, 27-latek wciąż oddychał. Zamiast natychmiast zabrać go do szpitala robili zdjęcia rannego mężczyzny – napisano w pozwie.

Parę minut później jedno z nich na portalu społecznościowym umieścił emerytowany strażak, Frank R. Rand  z mylnym opisem, że mężczyzna był jednym z plądrujących sklepy. W pozwie złożonym przez rodzinę zaznaczono, że zarówno sanitariusze jak i strażak a także władze Cicero naruszyły prywatność Cazaresa i zniesławiły jego imię.

Rzecznik prasowy miasta Cicero zaznaczył, że sanitariusze są pracownikami Metro Paramedics. Policja w dalszym ciągu prowadzi dochodzenie w sprawie opisanego zajścia.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520