13.5 C
Chicago
wtorek, 20 lutego, 2024

Powstaną dwa nowe, luksusowe wieżowce na Greenpoint w Nowym Jorku

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Firma deweloperska z Wielkiej Brytanii – Quadrum Global – wybuduje dwa luksusowe wieżowce na wybrzeżu Greenpoint w Nowym Yorku. Niegdyś to miejsce było centrum przemysłowym miasta, ale ten krajobraz zanika, dzięki powstawaniu nowych konstrukcji.

Nazywany „Huron”, projekt przy 29 Huron St. będzie składał się ze 171 jednostek zaprojektowanych przez Morris Adjmi Architects i będzie obejmował 20 000 stóp kwadratowych prywatnej przestrzeni na świeżym powietrzu oraz dodatkowe 30 000 stóp kwadratowych na udogodnienia, w tym kryty basen ze słoną wodą, centrum fitness, przestrzenie coworkingowe, plac zabaw i dach z grillami. Huron będzie miał jednostki od kawalerek po cztery sypialnie.

Inwestycja „Huron” przy 29 Huron St. będzie składać się ze 171 jednostek zaprojektowanych przez Morris Adjmi Architects i będzie obejmować 20 000 stóp kwadratowych prywatnej przestrzeni na zewnątrz oraz dodatkowe 30 000 stóp kwadratowych na udogodnienia, w tym kryty basen ze słoną wodą, centrum fitness, przestrzenie coworkingowe, plac zabaw i dach z grillami. W wieżowcu „Huron” będą znajdowały się również mieszkania – od kawalerek po mieszkania czteropokojowe.

Quadrum nabyło teren zajmowany przez pusty magazyn za 45,5 mln USD w 2014 r. Firma deweloperska stoi również za trzema hotelami Arlo na Manhattanie, hotelem Vernon Paragon w Long Island City i dwoma budynkami mieszkalnymi w Upper West Side.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520