27.4 C
Chicago
poniedziałek, 20 maja, 2024

Poszukiwania sprawcy postrzelenia policjanta

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Departament Policji w Chicago i Cywilne Biuro Odpowiedzialności Policji prowadzą dochodzenie w sprawie strzelaniny z udziałem funkcjonariuszy w Englewood. Na skutek wymiany ognia ranny został jeden z policjantów uczestniczących w nieudanej kontroli drogowej.

Do strzelaniny doszło przy 5600 South Shields Avenue, chwilę po tym, jak policjanci próbowali zatrzymać do kontroli samochód. Ten przejechał obok interweniujących funkcjonariuszy, a następnie zaczął cofać i zrównał się z nimi. Na widok jadącego w ich stronę pojazdu policjanci sięgnęli po broń i oddali strzały w kierunku znajdujących się w aucie ludzi. Ci również użyli swojej broni, raniąc jednego z policjantów.

Jak poinformował tymczasowy komendant CPD Fred Waller, funkcjonariusz został postrzelony w rękę i przewieziony do Centrum Medycznego Uniwersytetu w Chicago. Jego stan określono jako dobry.

Policja zapowiedziała dokładne dochodzenie w tej sprawie i zatrzymanie winnych. Na razie funkcjonariusze przeglądają nagrania z kamer umieszczonych na mundurach uczestników zajścia, a sami uczestnicy zostali przesunięci do prac biurowych.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520