15 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Pijany kierowca zasnął na stacji benzynowej

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policjanci ze Strzelec Opolskich zostali wezwani na stację benzynową, w której jeden z kierowców zasnął przy stoliku przy kawie. Jak się okazało, mężczyzna miał prawie 2,5 promila alkoholu, a na dodatek sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Do zdarzenia doszło na terenie jednej ze stacji paliw. Kierujący osobowym volkswagenem wszedł do stacji i zamówił kawę. Po jakimś czasie obsługa stacji zauważyła, że siedzący przy stoliku ze stygnącym napojem klient najprawdopodobniej zasnął.
Kiedy próby obudzenia mężczyzny nie przyniosły żadnych rezultatów, obsługa wezwała policję. Członkowie patrolu także mieli problem z przywróceniem śpiącego do przytomności. Gdy mężczyzna otworzył w końcu oczy, zobaczył dwóch funkcjonariuszy. Policjanci wyczuli od 37-latka alkohol i postanowili sprawdzić go alkotestem. W wydychanym powietrzu badany miał prawie 2,5 promila alkoholu.
Nie dość, że na stację paliw przyjechał kompletnie pijany, to na dodatek 37-latek posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Jak powiedział policjantom, chciał zrobić przysługę swojemu dobremu znajomemu, dlatego wsiadł do jego auta i przyjechał na stację paliw z zamiarem zatankowania samochodu.
Za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi, 37-latkowi może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.(PAP)
autor: Marek Szczepanik

 

masz/ maak/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520