23.2 C
Chicago
niedziela, 23 czerwca, 2024

Paul Vallas otrzymał poparcie niedawnego rywala, Willie Wilsona

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Biznesman i były kandydat na burmistrza Chicago Willie Wislon poparł w drugiej turze wyborów Paula Vallasa. Na Wilsona podczas pierwszej tury głosowało blisko 10 procent wyborców.

 

Biznesman i filantrop ogłaszając swoje poparcie powiedział, że razem z Vallasem ma nie tylko wspólne cele, ale zanim zdecydował po stronie, którego kandydata stanie zapytał w mediach społecznościowych o zdanie swoich zwolenników.

„Licząc głosy tylko na moim koncie mogę powiedzieć, że Paul zdecydowanie prowadzi i ma większe wsparcie wyborców, które szacuję na 75-85 procent. To efekt jego stanowiska w sprawie przestępczości i podatków” – powiedział Willie Wilson. Z kolei Paul Vallas reagując na jego wsparcie stwierdził, że razem z Wilsonem jest zgodny w wielu kwestiach dotyczących Chicago.

Jego rywal, Brandon Johnson otrzymał natomiast poparcie związku zawodowego SEIU Local 1. Najnowsze dokumenty kampanijne pokazują, że Vallas zebrał ponad 1,2 mln dolarów tylko od poniedziałku, a pieniądze wpłacili głównie właściciele biznesów.  Johnson zebrał ponad milion dolarów od związków zawodowych w tym od Illinois Federation of Teachers i SEIU Healthcare. Popierając go w środę, Lokal 1 SEIU poinformował, że wkrótce także wpłaci pieniądze na kampanię Johnsona.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520