13.9 C
Chicago
wtorek, 28 maja, 2024

Organizatorzy Chicago Auto Show chcą zebrać dwa miliony dolarów na cele charytatywne

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Za trzy tygodnie rozpocznie się Chicago Auto Show. Organizatorzy największej w Ameryce Północnej wystawy samochodów spodziewają się zebrania co najmniej dwóch milionów dolarów na cele charytatywne.

 

Impreza na którą wejście możliwe jest tylko na specjalne zaproszenia odbywa się na dzień przed otwarciem wystawy w McCormick Place dla publiczności. „Mamy nadzieję, że w tym roku przyciągnie hojnych sponsorów” – powiedziała dyrektor public relation Chicago Auto Show, Jennifer Morand.

Dodała, że podczas imprezy będzie można spróbować doskonałych dań najlepszych, chicagowskich restauracji oraz obejrzenie prezentowanych na wystawie samochodów „Ale najważniejsze, że będziemy mogli pomóc najbardziej potrzebującym, którzy zwłaszcza w czasie pandemii potrzebują wsparcia” – zaznaczyła Morand.

Impreza pod hasłem: First Look for Charity została zainicjowana 30 lat temu. Od tamtej pory zebrano 52 miliony dolarów dla lokalnych organizacji charytatywnych. Przypomnijmy, że impreza ta odbędzie się 11 lutego a wystawa zostanie udostępniona szerokiej publiczności od 12 do 21 lutego. Tradycyjnie odbywa się ona w Chicago w McCormick Place.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520