22.2 C
Chicago
wtorek, 16 lipca, 2024

Ogromna konfiskata w Laredo. Kokaina i meta o wartości 10 mln USD były ukryte w kwiatach

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Cztery dni przed Bożym Narodzeniem funkcjonariusze U.S. Customs and Border Protection przechwycili w Laredo (Teksas) transport twardych narkotyków o wartości przeszło 10 milionów dolarów. Ładunek substancji psychoaktywnych był ukryty w transporcie kwiatów.

Do przechwycenia doszło 20 grudnia 2023 roku na przejściu granicznym na moście World Trade Bridge w Laredo, w stanie Teksas. W ładunku kwiatów ciętych funkcjonariusze CBP odkryli zawiniątka, zawierające krystaliczną metamfetaminę oraz kokainę o wartości 10,2 miliona dolarów.

Kierowca ciągnika Freightliner, przewożący kwiaty i narkotyki, został aresztowany zaraz po ujawnieniu nielegalnego ładunku w naczepie.

„CBP jest dumne z pracy naszych funkcjonariuszy pierwszej linii, którzy zapewniają bezpieczeństwo i dobrobyt naszych społeczności” – powiedział dyrektor przejścia granicznego Laredo Port of Entry, Alberto Flores. „Ta znacząca konfiskata jest przykładem ciągłych działań operacyjnych prowadzonych codziennie w celu ochrony naszych granic”.

Według CBP skonfiskowano: 164,72 funta metamfetaminy w postaci proszku, 854,07 funta metamfetaminy w postaci kryształów i 165,34 funta kokainy.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520