14.9 C
Chicago
niedziela, 25 lutego, 2024

Nowojorska restauracja ukrywa się przed klientami. Wchodzi się tam jak do „Narnii”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Takie rzeczy nie tylko w Narnii i Hogwarcie. Nowojorska restauracja postanowiła – wbrew zasadom marketingu – ukryć się, zamiast być dobrze widoczna i przyciągać wygłodniałych klientów… choć klientów zapewne jej nie brakuje. Aby dostać się do tego lokalu, musimy wejść do małej galerii sztuki, a potem znaleźć ukryte przejście. W tajemnicy możemy zdradzić, że wejście jest ukryte za jednym z obrazów.

Frevo w nowojorskim Greenwich Village, przy 48 W 8th St, to miejsce jedyne w swoim rodzaju, bo żeby się tam dostać nie wystarczy włączyć mapy Google. Po dotarciu na miejsce, zamiast restauracji zobaczymy galerię sztuki. To jednak tylko kamuflaż. Za jednym z obrazów kryją się drzwi, prowadzące w dół, gdzie znajduje się właściwy lokal – z długim blatem i lśniącą kuchnią.

Lokal odwiedziła Ted Thornhill z MailOnline (DailyMail)

„Za galerią sztuki znajduje się nastrojowo oświetlony 14-miejscowy blat owinięty wokół nieskazitelnej kuchni ze stali nierdzewnej, gdzie ściśle choreografowana brygada wysoce utalentowanych szefów kuchni przygotowuje awangardowe menu degustacyjne najwyższego kalibru” – pisze Thornhill o Frevo.

W galerii sztuki natomiast, znajdują się rotowane, indywidualne wystawy znanych i wschodzących artystów, takich jak mieszkająca w Brooklynie Khari Turner i francuski malarz abstrakcyjny Toma-L.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520