12.3 C
Chicago
poniedziałek, 4 marca, 2024

„Na koniec dnia jest to przegrana”. Mieszkańcy Detroit wstrząśnięci wydarzeniami w Afganistanie

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Mieszkańcy Detroit zareagowali na wydarzenia, które mają miejsce w Afganistanie. Dla wielu z nich, po 20 latach wojny, pięciu prezydentach i 80 miliardach dolarów (na samą armię afgańską) od rozpoczęcia konfliktu, był to najwyższy czas, aby wycofać wojsko amerykańskie z Afganistanu. Nie spodziewali się jednak tak dramatycznych scen, towarzyszących ewakuacji z bliskowschodniego państwa.

Zdania mieszkańców metropolii Detroit na temat całej operacji w Afganistanie jest podzielone.

„Na koniec dnia jest to przegrana sytuacja” – powiedział Samuel Wilson. „Nie sądzę, żeby ktokolwiek myślał, że stanie się to tak szybko, jak to się stało – ale muszę zgodzić się z Bidenem, tylko opóźnialiśmy to, co nieuniknione”.

„Ci, którzy wspierali Amerykę, wojsko, armię, zabierajcie ich stamtąd”, powiedział Eddie Bellamy. „A kobiety – naprawdę jest mi ich żal.”

„Jeśli nie zależy ci na własnym kraju lub własnym mieście i nie zamierzasz się bronić – dlaczego miałbym tego bronić za ciebie?” powiedział Bellamy, który służył w marynarce przez 23 lata.

„Jestem rozczarowana, jestem smutna”, powiedziała Molly Tredwell. „Żal mi ludzi z Afganistanu, których zostawiliśmy w tyle. Sposób, w jaki to zrobiliśmy, był okropny.

„Myślę, że musimy chronić dom, a Afganistan nie jest naszym domem. Mój mąż służył, ja służyłam, mój syn jest tam teraz. Nie sądzę, że powinien tam być. [Afgańczycy] muszą radzić sobie z własnym rządem”.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520