-0.8 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Morderca i ofiara zbrodni z Romeoville mieli romans

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policja z Romeoville w Illinois ujawniła w czwartek nowe szczegóły dotyczące zabójstwa czteroosobowej rodziny. Wszystko wskazuje na to, że sprawca morderstwa i ofiara mieli romans.

 

38-letni Alberto Rolon,32-letnia Zoraida Bartolomei ich dwóch synów w wieku 7 i 9 lat zostało zamordowanych w domu przy 500 Concord Avenue w weekend 18 września. Zginęły również trzy psy rodziny.

Podejrzanym o popełnienie zbrodni był Nathaniel Huey Jr, ze Streamwood. Mężczyznę zlokalizowano w Catoosa w Oklahomie parę dni po śmierci rodziny. Jadącego autostradą z Ermalindą Palomo próbował zatrzymać lokalny patrol policji.

Doszło do wypadku a funkcjonariusze podchodząc do samochodu, który stanął w płomieniach usłyszeli dwa strzały. Palomo została znaleziona w aucie z raną postrzałową i przetransportowana w krytycznym. Zmarła w szpitalu. Zgon Huey’a Jr. stwierdzono na miejscu.

W czwartek departament policji Romeoville opublikowali w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym stwierdził, że Bartolomei i Huey Jr. byli w związku i że zarówno Rolon, jak i Palomo wiedzieli o ich romansie. Dowody wskazują, że Palomo była świadoma zamiaru zamordowania rodziny przez Hueya Jr. i była zaangażowana w planowanie zbrodni. Dowody sugerują ponadto, że Palomo zawiozła Heuya Jr. na miejsce zbrodni a potem go zabrała. Policja zaznaczyła, że nie ma dowodów na udział innych podejrzanych. W sprawie nadal toczy się śledztwo.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520