27.4 C
Chicago
poniedziałek, 20 maja, 2024

Mężczyzna z Florydy w ciągu 5 minut gołymi rękami poskromił aligatora [VIDEO]

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Mieszkaniec Florydy postanowił zmierzyć się z aligatorem, który zakłócał w weekend spokój mieszkańców w samym centrum Jacksonvill. Zapasy z groźnym gadem udało się uchwycić kamerą wideo. Nagranie trafiło do sieci.

Mike Dragich nie użył żadnych narzędzi – nie miał nawet butów! Miał tylko gołe ręce i determinację do zrobienia porządku z intruzem. Aligator o długości 8 stóp nie miał z nim szans.

To nie pierwszy raz, kiedy zapasy Dragicha z aligatorem stają się internetowym viralem. Mike Dragich to zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) znany w sieci pod pseudonimem @bluecollar_brawler. W czerwcu ubiegłego roku stał się popularny w sieci z powodu innego nagrania, na którym siłuje się z innym aligatorem.

Dragich przyznał, że było to jedno z jego „najdzikszych polowań”.

„Biegł w kierunku policjantów i tłumu ludzi, a wszyscy krzyczeli” – powiedział Dragich, opisując spotkanie z aligatorem.

Zawodnik MMA powiedział mediom, że był na trybunach meczu hokejowego wraz z rodziną, kiedy Biuro Szeryfa Jacksonville zaalarmowało Komisję Ochrony Ryb i Dzikiej Przyrody Florydy (FWC). Dragich został wezwany, bo jest licencjonowanym traperem.

„To było tylko pięć minut od meczu, więc dosłownie opuściłem mecz, złapałem aligatora, a potem wróciłem na trybunę” – powiedział Dragich.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mike Dragich (@bluecollar_brawler)

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520