18.1 C
Chicago
środa, 29 maja, 2024

Lori Lightfoot wróciła do Chicago i chce pomóc jego mieszkańcom zakładając nową organizację

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Była burmistrz Chicago, Lori Lightfoot ogłosiła założenie nowej organizacji, której celem jest niesienie pomocy najbardziej narażonym mieszkańcom i społecznościom miasta.

 

Podczas czwartkowego wystąpienia w City Club of Chicago poinformowała, że inicjuje program pod nazwą Chicago Vibrant Neighborhoods Collective. Była burmistrz zaznaczyła, że pomoże on grupom społecznym w pozyskaniu funduszy, sfinansowaniu działalności a także w marketingu i komunikacji, aby mogły one skuteczniej opiekować się mieszkańcami, którzy potrzebują wsparcia.

„Władza zarówno federalna jak i lokalna nie może zrobić wszystkiego” – mówiła Lightfoot. Dodała, że sprawujący władzę nie zawsze cieszą się zaufaniem – szczególnie tych, którzy są bezbronni i byli przez długi czas ignorowani.

Lori Lightfoot zaznaczyła, że kolejnym celem jej organizacji jest zachęcenie większej liczby firm do inwestowania w społeczności z dzielnic uznawanych za słabe. Podkreśliła, że dzięki temu większa liczba mieszkańców będzie miała dostęp do pracy i poprawy sytuacji ekonomicznej.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520