28 C
Chicago
piątek, 12 lipca, 2024

Kolejne naruszenie prawa Scotta w tym roku

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Sporo szczęścia miał funkcjonariusz policji stanowej Illinois, któremu udało się uniknąć potrącenia na międzystanowej 294-ce w Deerfield. Mężczyzna nie ucierpiał, ponieważ znajdował się poza radiowozem, w który uderzył prowadzący inny samochód.

Wypadek miał miejsce we wtorek rano. Funkcjonariusz ISP prowadził czynności w związku z innym wypadkiem, do którego doszło w tym miejscu wcześniej. Kiedy stał na zewnątrz swojego dobrze oznakowanego radiowozu, kierowca poruszający się Toyotą Corollą z 2014 roku uderzył najpierw w betonowe elementy pobocza, a potem w służbowe auto ISP.

Na skutek kolizji rany odniósł pasażer Corolli. W stabilnym stanie został przewieziony do szpitala. Ani funkcjonariusz, ani sprawca nie ucierpieli.

Jak poinformowała policja stanowa, w tym roku doszło już do 10 przypadków złamania prze kierowców prawa Scotta, nakazującego zachowanie ostrożności w pobliżu prowadzących czynności na drogach stróżów prawa. W ubiegłym roku ten licznik zatrzymał się na 23 podobnych zdarzeniach.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520