8.5 C
Chicago
piątek, 19 kwietnia, 2024

Kobieta z Massachusetts pobiła 11-miesięczną siostrzenicę na śmierć. Dostała łagodny wyrok

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kobieta z Massachusetts została skazana na 7 lat więzienia za śmiertelne w skutkach pobicie swojej 11-miesięcznej siostrzenicy w 2018 roku. Obrażenia mózgu niemowlęcia były porównywalne z uderzeniem pojazdu, jadącego 40 mph.

32-letnia Shu Feng Hsu z Quincy została skazana na 7 lat pozbawienia wolności za nieumyślne spowodowanie śmierci jej 11-miesięcznej siostrzenicy, którą opiekowała się w feralnego dla dziecka dnia w listopadzie 2018 roku. Kobieta spędziła ostatnie pięć lat w areszcie – sąd zgodził się, aby zaliczyć te lata w poczet kary. Oznacza to, że Hsu wyjdzie na wolność już za ok. dwa lata.

Prokuratorzy – zważając na niewinność 11-miesięcznej ofiary oraz autorytet ciotki, jako opiekunki – domagali się mocniejszego zarzutu oraz wnosili o karę 18 lat więzienia. Ława przysięgłych zdecydowała się jednak na niższy wymiar kary.

Kiedy doszło do zbrodni, Hsu przebywała w domu z siedmioma członkami rodziny, z których żaden nie był pełnoletni. Po pobiciu zadzwoniła pod 911, aby poinformować o obrażeniach dziecka. O jej winie przesądziły nagrania audio z domu.

Źródło: Fox News

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520