8.5 C
Chicago
piątek, 19 kwietnia, 2024

Kobieta skazana na 12 dni więzienia. Odmówiła założenia maseczki

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kobieta z Galveston w stanie Teksas, która odmówiła założenia maseczki po wejściu do banku, została skazana na 12 dni pozbawienia wolności – jak zadecydował sąd, wydając wyrok w tym tygodniu.

Terry Lynn Wright odsiedzi 12 dni za kratkami po tym, jak 11 marca odmówiła założenia maseczki, wchodząc do Bank of America na Central City Boulevard w Galveston. Kiedy kobieta opierała się przed założeniem maseczki, kierownik banku powiadomił policję. Na miejscu zjawił się patrol. Funkcjonariusze poprosili kobietę, aby założyła maseczkę lub opuściła budynek. Kobieta jednak wciąż opierała się obowiązkowi zakrywania ust i nosa.

Policjanci użyli więc wobec niej środki przymusu bezpośredniego. Na kamerze z policyjnego munduru zarejestrowano, jak kobieta stawia czynny opór funkcjonariuszom. W międzyczasie wykrzykiwała takie hasła, jak: „Brutalizacja policji, ludzie!”.

Sędzia okręgowy – Jack Ewing – uznał Wright winną stawiania oporu funkcjonariuszowi policji poprzez użycie siły. Za wykroczenie została skazana na 12 dni pozbawienia wolności. 3 dni odsiedziała już, oczekując na rozprawę. Zostanie zwolniona prawdopodobnie po kolejnych 3 dniach.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520