13.2 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Kierowca autobusu wjechał na przejazd kolejowy wyłamując zamykające się rogatki. Odjechał jak gdyby nic się nie stało. Okazało się, że był odurzony marihuaną [WIDEO]

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policjanci z Zabrza zatrzymali kierowcę autobusu, który zignorował sygnalizację i z impetem wjechał na przejazd kolejowy w tym mieście, wyłamując zamykające się rogatki. Nie zatrzymał się i odjechał, jak gdyby nic się nie stało.

Badanie narkotesterem wykazało, że był pod wpływem narkotyków, została mu pobrana krew do szczegółowej analizy.

O zatrzymaniu 59-letniego kierującego poinformowała w czwartek śląska policja, która zamieściła też filmik monitoringu – zarejestrowano na nim całą sytuację, do której doszło w środę po południu na strzeżonym przejeździe kolejowym w Zabrzu na ul. Ziemskiej.

 

„Oficer dyżurny zabrzańskiej komendy został poinformowany przez dróżnika, że kierowca autobusu wjechał na zamknięty przejazd kolejowy, wyłamując rogatki, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Kierujący został zatrzymany. Mundurowi sprawdzili jego stan trzeźwości oraz użyli narkotestera. Właśnie badanie narkotesterem wskazało, że 59-letni mieszkaniec Zabrza może być pod wpływem marihuany” – podała zabrzańska policja.

 

Od kierowcy pobrano próbki krwi do dalszych badań. Czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu II Policji w Zabrzu. Osoby, które w chwili zdarzenia znajdowały się w autobusie, proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Zabrzu pod numerem telefonu 47 8543 610. (PAP)

 

autor: Krzysztof Konopka

 

kon/ akub/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520