20.3 C
Chicago
wtorek, 16 lipca, 2024

Kaucja w sprawie byłej nauczycielki, która miała grozić uczniom katolickiej szkoły w East Chicago

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Nauczycielka, która w ubiegłym tygodniu została zatrzymana przez policję w związku z jej wypowiedziami o posiadaniu „listy śmierci” może wyjść na wolność w przeciągu kilku godzin. Sąd wyznaczył w jej sprawie kaucję w wysokości 20 tysięcy dolarów.

Rodzice uczniów katolickiej szkoły podstawowej im. św. Stanisława w East Chicago żądają zdecydowanej reakcji władz szkoły. Domagają się wprowadzenia zakazu zbliżania się byłej nauczycielki do uczniów i budynków szkoły, a także przeprowadzenia badań psychiatrycznych pozostałych pracowników placówki.

Wszystko to ma związek z wydarzeniami z ubiegłego tygodnia, kiedy 25-letnia Angelica Carrasquillo-Torres miała powiedzieć jednemu z uczniów, że posiada „listę śmierci”, na której on się znajduje. Dziecko zawiadomiło o tym władze szkoły, które najpierw usunęły kobietę z budynku, a następnie poinformowały policję. Nauczycielka została umieszczona w szpitalu, a następnie trafiła do aresztu.

Jak poinformowano, ten stan może nie potrwać długo, ponieważ wystarczy 2 tysiące dolarów, aby kobieta wyszła na wolność.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520