-2.5 C
Chicago
piątek, 23 lutego, 2024

Kandydatka na gubernatora użyła Black History Month, jako usprawiedliwienia braku maseczki

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Demokratyczna kandydatka na gubernatora Georgii Stacey Abrams spotkała się w weekend ze zmasowaną krytyką po tym, jak na Twitterze pojawiło się jej zdjęcie z uczniami szkoły, którą odwiedziła w ramach trzeciego corocznego „Czytania Afroamerykanów”. Abrams zapozowała do zdjęcia bez maseczki, podczas gdy tłum otaczających ją dzieci musiał mieć je założone.

Abrams odwiedziła w zeszłym tygodniu szkołę podstawową Glennwood pod Atlantą, aby rozpocząć trzecie coroczne „Czytanie Afroamerykanów”, podczas którego spotkała się z młodymi uczniami i nauczycielami. Dyrektorka, dr Holly Brookins, po wizycie zamieściła na Twitterze cztery zdjęcia z wizyty Abrams, w tym trzy zdjęcia, na których zapozowała bez maski, mimo że Komisja Miasta Decatur przywróciła w zeszłym miesiącu obowiązek dotyczący maskowania.

Po pojawieniu się zdjęć w sieci, niemal natychmiast stały się one viralem, a Twitter Abrams przeżył zmasowany atak krytyki. Jeszcze tego samego dnia – jak donosi Fox News – jej konto zostało dezaktywowane/zawieszone i nie widać już tam tweeta ze wspomnianymi zdjęciami, którzy „podała dalej”.

Sztab kampanii Abrams odpiera atak jej krytyków, dot. zdjęć, w oświadczeniu dla Fox News, mówiąc: „To haniebne, że nasi przeciwnicy wykorzystują wydarzenie czytania Czarnej Historii dla dzieci z Georgii i jako bodziec do fałszywego ataku politycznego. Jest to jest żałosne i przewidywalne, że nasi przeciwnicy nadal szukają okazji do odwrócenia uwagi od swoich nieudolnych wyników, jeśli chodzi o ochronę zdrowia publicznego podczas pandemii”.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520