11.4 C
Chicago
piątek, 12 kwietnia, 2024

Influencer z Arizony w ciągu 48 godzin zagrał w 26 kasynach. Przejechał 1637 mil

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Jeden z najbardziej znanych – a jednocześnie anonimowych – influencerów w Arizonie poinformował obserwujących o realizacji nietypowego wyzwania. Postać znana jako „Clue Heywood” w ciągu zaledwie 48 godzin odwiedziła 26 plemiennych kasyn! W każdym przybytku mężczyzna postawił przynajmniej jeden zakład. Najprawdopodobniej jednak największą korzyścią z długiej podróży będą nie pieniądze, a wspomnienia.

Clue Heywood to jedna z najbardziej znanych postaci internetowych w Arizonie. Zyskał popularność jako komentator lokalnego sportu i polityki oraz rekomendacji dot. najlepszych barów na terenie stanu.

W styczniu Heywood zwierzył się w swoim fanom, że jest znużony i może tak spróbowałby odwiedzić każde kasyno w Arizonie. Choć później sam przyznał, że to był żart, ideę całkiem poważnie potraktował pisarz i podróżnik Tom Zoellner. Zoellner skontaktował się z Heywoodem i przekonał go, że rajd po kasynach mógłby być kolejną, fascynującą przygodą. Panowie wybrali się w tę podróż razem.

„Po przeczytaniu jego książki, pogląd Toma na Arizonę wydawał się podobny do mojego: Kocham ją, ale nie zamierzam ignorować jej wielu wad” – powiedział Heywood.

Heywood i Zoelnner mieli bardzo dużo czasu, bo ponad 48 spędzonych we wspólnej podróży godzin, aby przedyskutować swoje poglądy na wiele rzeczy. Rozmawiali m.in. o rachunku kosztów i zysków – także moralnych – dla stanu i społeczeństwa oraz plemion, wynikających z prowadzenia przez nie kasyn i uskuteczniania hazardu.

Finalnie w ciągu weekendu Heywood z Zoellnerem pokonali 1637 mil, odwiedzając na trasie przejazdu 26 plemiennych kasyn

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520