30.9 C
Chicago
wtorek, 21 maja, 2024

Floryda. Ranny policjant trafił do szpitala. Strzelcem był jego kolega

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W sobotę na Venetian Isles doszło do strzelaniny, w której postrzelony został funkcjonariusz Departamentu Policji z Miami Beach. Jak się okazało – kula została wystrzelona z broni jego kolegi. Pęd zabłąkanej kuli nadał pistolet drugiego policjanta, który chciał spacyfikować stawiającego opór podejrzanego.

Rzecznik Departamentu Policji z Miami Beach, Christopher Bess, przekazał, że do zdarzenia doszło podczas interwencji wobec „potencjalnie uzbrojonego podejrzanego” w kryzysie zdrowia psychicznego na Venetian Causeway, pomiędzy wyspami Di Lido i Rivo Alto.

Podczas aresztowania mężczyzna miał stawiać policjantom czynny opór, wobec czego jeden z nich zdecydował się na użycie broni. Jednak kiedy wystrzelił, kula trafiła drugiego policjanta. Funkcjonariusz doznał rany postrzałowej nogi.

Karetka pogotowia zabrała poszkodowanego funkcjonariusza do Ryder Trauma Center w Jackson Memorial Hospital. Jego stan został oceniony jako stabilny.

Podejrzany natomiast został finalnie zatrzymany, a następnie przewieziony do placówki medycznej celem poddania się testom psychologicznym.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520