18.1 C
Chicago
czwartek, 18 lipca, 2024

Floryda: Organizacja LGBT chce zorganizować w kościele „drag show” dla dzieci

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Lokalna organizacja non-profit organizuje w sobotę imprezę dla młodzieży LGBTQ w Neapolu na Florydzie, podczas której w kościele odbędzie „drag show”.

„Inauguracyjna Youth Pride Conference, której gospodarzem jest GLSEN Collier, odbędzie się 21 maja w Zjednoczonym Kościele Chrystusa w Neapolu (UCC) i jest przeznaczona „dla młodzieży LGBTQ, która chce zbadać problemy związane z LGBTQ, z którymi boryka się dzisiaj” – napisano na stronie wydarzenia.

W ostatnich latach popularność pokazów drag dla dzieci wzrosła, wywołując kontrowersje w całym kraju, ponieważ niektóre okręgi szkolne zostały oszukane podczas organizacji happeningów – nie wiedząc, o co dokładnie ma w nich chodzić.

„Jesteśmy zbulwersowani tym, co się wydarzyło i w żaden sposób nie akceptujemy tego rodzaju działalności w naszych szkołach” – powiedział Hempfield School District w oświadczeniu z tamtego czasu. „Ani strój zaproszonych gości, ani występ nie były odpowiednie”.

Fox News skontaktował się zarówno z GLSEN Collier, jak i tymczasowym starszym pastorem UCC w Neapolu w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymał od razu odpowiedzi.

Drag shows to pokazy, których uczestnicy pokazują się w nierzadko skąpych stronach płci przeciwnej.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520