11.8 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Floryda. Chłopiec zadzwonił pod 911 bez powodu. Chciał tylko przytulić policjanta [VIDEO]

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Nagranie zarejestrowane przez zastępcę szeryfa powiatu Hillsborough na Florydzie stało się internetowym viralem, który podchwyciły wszystkie główne media. Kilkuletni chłopiec zadzwonił pod numer 911, wzywając do swojego domu policjantów. Gdy jeden z zastępców zapukał do drzwi, otworzyła mu zaskoczona matka. Tłumacząc się ze swojego zachowania chłopak powiedział, że zadzwonił, bo „chciał przytulić policjanta” – w tym momencie dziecko zaczyna ściskać zastępcę szeryfa. Nagranie zostało udostępnione przez Biuro Szeryfa Hillsborough County.

Nagranie zostało zarejestrowane kamerą na mundurze zastępcy Scotta Prachta oraz kamerą dzwonka do drzwi. „Mieliśmy połączenie 911” – mówi Pracht do matki, która otworzyła mu drzwi.

Zaskoczona kobieta zawołała swojego syna i starała się wyjaśnić całą sytuację. „Możemy porozmawiać z moim synem” – mówi kobieta. „Szczerze mówiąc, on nawet nie wie, co to jest 911” – tłumaczyła.

Matka chłopca wyjaśniła Prachtowi, że jej syn używa telefonu bez karty SIM. Sęk w tym, że nawet telefony nie podłączone do usług telekomunikacyjnych mają możliwość wykonania połączenia alarmowego.

Kiedy mały chłopiec podbiegł do drzwi, kobieta zapytała, czy zadzwonił na policję. „Cóż, chciałem go przytulić” – powiedział. „Zadzwoniłeś do niego, żeby go przytulić?” – pyta jego matka. W tym momencie widać, jak chłopiec obejmuje zastępcę Prachta. Funkcjonariusz wyjaśnił chłopcu, że numeru 911 może używać tylko w alarmowych sytuacjach.

Biuro Szeryfa Hillsborough County udostępniło nagranie wraz z oświadczeniem i apelem szeryfa o edukowanie dzieci w kwestii korzystania z numeru alarmowego.

„Nasi zastępcy są bardziej niż chętni do dzielenia się uściskami i szerzenia miłości wśród dzieci w naszej społeczności. Jednak ważne jest, aby wszyscy pamiętali, że 911 jest linią ratunkową w nagłych wypadkach” – przekazał w oświadczeniu szeryf Chad Chronister. „Jesteśmy tutaj, aby pomóc i zachęcamy rodziców i wychowawców, aby uczyli dzieci właściwego korzystania ze służb ratunkowych”.

Red. JŁ

(Źródło: CBS News)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520