18.1 C
Chicago
środa, 29 maja, 2024

Ex-zastępca szeryfa robił zakupy na tysiące dolarów kartami kredytowymi zmarłej kobiety

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Zastępca szeryfa (teraz już były) Hrabstwa Orange w Kalifornii – wcześniej oskarżany o szereg innych przestępstw – został oskarżony o przywłaszczenie kart kredytowych zmarłej kobiety. Miał nimi dokonać zakupów na kilka tysięcy dolarów.

Steve Hortz z San Dimas odpowiedział na wezwanie do domu kobiety w Yorba Linda – 19 sierpnia 2020 r. Była to interwencja w sprawie kontroli socjalnej. Hortz na miejscu znalazł kobietę martwą – jak powiedziała Kimberly Edds, urzędniczka ds. informacji publicznej w biurze prokuratora okręgowego Orange County.

Podczas pobytu w jej domu, Hortz miał zabrać trzy karty kredytowe, należące do kobiety, a następnie dokonywał przy ich pomocy zakupów online na kwotę kilku tysięcy dolarów, choć większość zakupów została odrzucona.

Hortz został aresztowany we wrześniu ubiegłego roku pod zarzutami, niepowiązanymi z tą sprawą, jednak podobnymi. Wcześniej Hortz dokonywał innej kontroli socjalnej u – jak się okazało – zmarłego, starszego mężczyzny. Po interwencji miał wielokrotnie wracać do tego samego domu i wynosić z niego broń oraz inne przedmioty, które wyceniono w sumie na 27 000 USD.

Tym razem 42-letni Hortz otrzymał cztery zarzuty usiłowanie kradzieży i jeden zarzut kradzieży tożsamości oraz defraudacji dużej kwoty pieniędzy. Grozi mu maksymalny wyrok czterech lat i czterech miesięcy więzienia stanowego, jeśli zostanie skazany za wszystkie zarzuty.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520