21.6 C
Chicago
czwartek, 18 lipca, 2024

Donald Trump nie pozostanie w Chicago podczas Narodowej Konwencji Republikanów w Wisconsin

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Były prezydent Donald Trump nie zatrzyma się w Chicago podczas zaplanowanej na przyszły miesiąc Narodowej Konwencji Republikanów. Odbędzie się ona w Milwaukee w Wisconsin.

 

Informację potwierdził sztab wyborczy Trumpa, dementując tym samym wcześniejsze doniesienia o tym, że były prezydent może w tym czasie zostać w Chicago i stąd dojeżdżać na konwencję w Wisconsin.

Rzecznik kampanii Trumpa zaprzeczył doniesieniom mediów, że planuje zostać w Trump Tower w Wietrznym Mieście. „Prezydent Trump zatrzyma się w Milwaukee na czas konwencji” – powiedziała Karoline Leavitt, krajowa sekretarz prasowa kampanii Trumpa. Narodowa Konwencja Republikanów odbędzie się w dniach 15-18 lipca.

Doniesienia o tym, że Trump planował pozostać w Chicago pojawiły się parę dni po tym, jak były prezydent zdyskredytował Milwaukee podczas zamkniętego spotkania z Republikanami w Waszyngtonie. Trump odnosząc się do Milwaukee, najbardziej zaludnionego miasta w Wisconsin, miał powiedzieć, że to “okropne miasto”. Donald Trump i jego zwolennicy twierdzili, że słowa zostały wyrwane z kontekstu i dotyczyły konkretnie przestępczości i oszustw wyborczych w tym mieście.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520