-2.5 C
Chicago
sobota, 24 lutego, 2024

DeSantis zmiażdżył tym Newsoma w debacie. Wypomniał mu teścia, który wybrał Florydę zamiast Kalifornii

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Gubernator Florydy Ron DeSantis mocno zadrwił z gubernatora Kalifornii Gavina Newsoma w trakcie ich debaty jeden na jeden. Włodarz Słonecznego Stanu wytknął Newsomowi tak złe zarządzanie swoim stanem… że nawet jego teść wolał zamieszkać na Florydzie!

„Więc rozmawiałem z facetem, który przeprowadził się z Kalifornii na Florydę i mówił mi, że Floryda jest znacznie lepiej zarządzana, bezpieczniejsza, ma lepszy budżet, niższe podatki, wszystkie te rzeczy i jest naprawdę zadowolony z jakości życia” – powiedział DeSantis podczas debaty Fox News ze swoim kalifornijskim odpowiednikiem.

„A potem zatrzymał się i powiedział: ‘A, tak przy okazji, jestem teściem Gavina Newsoma’” – dodał bezlitośnie gubernator Florydy.

Według Fox News, teściowie Newsoma, Kenneth Siebel Jr. i Judith Siebel, kupili dom o wartości 3,3 miliona dolarów w Naples we Florydzie w marcu 2020 roku. Siebelsowie, których córka Jennifer jest żoną Newsoma od 14 lat, zarejestrowali się na Florydzie jako wyborcy w czerwcu tego samego roku, stając się mieszkańcami Słonecznego Stanu.

Red. JŁ

(Źródło: New York Post)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520